Přehled zdravotních, dentálních a estetických úkonů

 

Bílá výplň

Pokud se na zubu objeví kaz, musíme jej odstranit a obnovit tvar zubu výplní. K tomu používáme různé druhy výplní. V našich ordinacích je nejčastěji používanou výplní fotokompozitní bílá výplň, což je nejestetičtější výplňový materiál.
Přečtěte si více o bílé výplni 

 

Detektor kazu

Při odvrtávání kazu používáme speciální barvivo, tzv. detektor kazu. Detektor kazu obarvuje kazem infikované zubní tkáně.
Přečtěte si více o detektoru kazu 

 

Pečetění zubů

Pečetění zubů je procedura, která má za úkol chránit dětské, čerstvě prořezané zuby. Pečetění chrání před vznikem zubního kazu.
Přečtěte si více o pečetění zubů 

 

Aplikace zubních šperků

Vylepšete svůj úsměv zubním šperkem. Šperk může mít podobu kamínku nebo různé kombinace kamínku a stříbra nebo kamínku a zlata.
Přečtěte si více o aplikaci zubních šperků 

 

Bělení zubů

Bělení zubů je drobný kosmetický zákrok, který dodá Vašemu úsměvu krásný a přirozený vzhled. Bělení zubů patří k běžným kosmetickým procedurám, jako je návštěva kosmetického salónu nebo kadeřníka. Vlastní bělení zubů nijak nepoškozuje tvrdé zubní tkáně.
Přečtěte si více o bělení zubů 

 

Endodoncie (ošetření kořenových kanálků)

Endodoncie spočívá v odstranění poškozeného nebo odumřelého zubního „nervu“ ze zubu. K poškození zubního nervu dochází nejčastěji v důsledku hlubokého kazu. Druhou nejčastější příčinou bývá úraz zubu.
Přečtěte si více o ošetření kořenových kanálků 

 

Kompozitní onlay

Při rozsáhlé destrukci zadního zubu kazem často nelze zrekonstruovat zub pouze bílou výplní. Abychom předešli možnému rozlomení zubu je vhodné na značně destruovaný zub zhotovit kompozitní onlay (polokorunku).
Přečtěte si více o kompozitním onlayi 

 

Celokeramická korunka

Zuby, které byly značně zničeny kazem nebo úrazem rekonstruujeme korunkou. Aby byla korunka k nerozeznání od vlastního zubu používáme výhradně celokeramické korunky.
Přečtěte si více o celokeramické korunce 

 

Estetická celokeramická faseta

Keramickou fasetu zhotovujeme nejčastěji na přední zuby za účelem maximálně vylepšit estetiku zubů a tím pádem i celého úsměvu.
Přečtěte si více o estetické celokeramicé fasetě 

 

Zubní implantáty

Pokud v dutině ústní chybí z jakéhokoliv důvodu jeden či více zubů, lze tuto situaci elegantně vyřešit náhradou implantátem.
Přečtěte si více o zubních implantátech 

Ceník


Vážení klienti, dovolujeme si Vám představit ceník naší praxe.

Věříme, že dlouhodobá spokojenost Vás s naší prací, musí být podložena kvalitou. Filosofií kliniky je opravdu upřednostňovat v každém aspektu naší práce kvalitu nad kvantitou. Nechceme být zařízením, kde se střídají pacienti po čtvrt hodině, problém se sice vyřeší, ale jen na krátkou dobu, než zase začne znovu. Naším cílem je komplexní přístup k Vašemu zdraví, porozumět vašim potížím a potřebám, v klidu si o tom pohovořit a následně vše do detailu naplánovat a ošetřit.

Základem všech špičkových světových ordinací je nejmodernější technika, dokonalé plánování výkonů a samozřejmě co nejlépe erudovaný ošetřující tým. Toto vše se snažíme stále držet na co nejlepší úrovní a nabídnout Vám tak tu nejlepší zubní péči, která v tuto chvílí existuje.

Ceny jednotlivých služeb

Vstupní komplexní vyšetření zdarma
Sestavení léčebného plánu zdarma
Dentální hygiena od 960,- Kč
Bělení zubů od 3900,- Kč
Fotokompozitní estetická výplň od 1400,- Kč
Endodontické ošetření od 2100,- Kč
Zavedení titanového implantátu od 11 000,- Kč
Onlay kompozitní od 3990,- Kč
Korunka celokeramická od 4990,- Kč
Estetická faseta celokeramická od 6100,- Kč
Ošetření mimo pracovní dobu 1500,- Kč + cena výkonu

Většina výkonů prováděných na naší klinice spadají do tzv. nadstandartní péče. Tato péče není hrazena ze zdravotního pojištění. Jsme však smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven, proto jsou některé základní výkony pro naše pacienty zdarma. Úplný ceník je k nahlédnutí v ordinaci. Ceník je platný od 1.6.2014.

Přijímáme tyto platební karty: