Bělení zubů

Bělení zubů je drobný kosmetický zákrok, který dodá Vašemu úsměvu krásný a přirozený vzhled. Bělení zubů patří k běžným kosmetickým procedurám, jako je návštěva kosmetického salónu nebo kadeřníka. Vlastní bělení zubů nijak nepoškozuje tvrdé zubní tkáně.

Barva zubů je vrozená, stejně jako barva očí nebo vlasů.

V průběhu života dochází k přirozené změně barvy zubů, zuby s přibývajícím věkem tmavnou a ztrácí lesk. Nepříznivě ovlivňují barvu zubů také vnější vlivy, jakožto kouření, konzumace kávy, čaje, kolových nápojů a špatná ústní hygiena. Zuby mohou změnit barvu také po nevhodném ošetření rozsáhlou amalgámovou výplní, po úraze a po nevhodném ošetření kořenových kanálků.

Před zahájením bělení zubů je nejprve nutné ošetřit všechny kazy v ústech, odstranit zubní kámen a zevní pigmentace na zubech. Zuby a dásně musí být zdravé, bez „paradentózy“. Ústní hygiena musí být na dobré úrovni.

Teprve poté je možné zahájit bělení zubů. Bělení nepůsobí na bílé výplně ani na keramické korunky či polokorunky. Pokud se nachází korunky či výplně na předních zubech je někdy nutné je po bělení předělat za světlejší.

HLAVNÍ VÝHODY POUŽITÍ
BĚLENÍ ZUBŮ:
  • dodá Vašemu úsměvu krásný a přirozený vzhled
  • nepoškozuje tvrdé zubní tkáně

další nabízené služby